WBW 2018

KLASYFIKACJA WBW 2018 FREESTYLE BATTLE PO 5 ELIMINACJACH [17.04.2018]

LP KSYWKA MIASTO PUNKTY  WYGRANE
1 OSET Łódź 60 9
2 WILL SPLIFF Ząbkowice Śl. 40 6
3 MILAN Ozorków 36 6
4 KAZ Działdowo 30 4
4 SZYDERCA Tuchów 30 4
6 SKOPEK Legnica 21 3
7 GRYSIU Katowice 20 3
7 LEWY Czarne 20 3
7 RYBA Radom 20 3
10 BILU Opole 19 4
11 IWO Milanówek 18 4
12 BOBI Zielona Góra 16 4
13 DYZIO Warszawa 15 3
13 PEUS Wola 15 3
13 PUKUŚ Będzin 15 3
13 SID Zielona Góra 15 3
17 CZTERY Mysłowice 14 3
18 GML Białystok 6 2
19 KASPER Bydgoszcz 5 1
20 KORO Rzeszów 4 1
20 TOSZEK Brzeg 4 1
22 BORYS   3 1
22 KURIAN Milanówek 3 1
22 KUSHI Bydgoszcz 3 1
22 LUBER Suwałki 3 1
22 SEB Łomża 3 1
22 WUDO Radlin 3 1
28 YOWEE Lębork 3 1
29 A DO EM Rumia 2 0
29 BARTEK Poznań 2 0
29 BKN Wrocław 2 0
29 QUESH Bydgoszcz 2 0
33 ADI Puławy 1 0
33 BLADY Świecie 1 0
33 BRISTOL Swarzędz 1 0
33 BUCZI Katowice 1 0
33 DOMINO Lubin 1 0
33 EMCEF Świdnik 1 0
33 FERANZO Jarocin 1 0
33 GROCHU Więcbork 1 0
33 JAKONN Łosice 1 0
33 KACPI Duszniki 1 0
33 KCZ Łódź 1 0
33 KYMYSYYY Miłosław 1 0
33 MC BLANTY KRĘCĘ Mińsk Maz. 1 0
33 NB   1 0
33 OLEJ Gdynia 1 0
33 PABLO Lubin 1 0
33 PITEK Miłosław 1 0
33 PREZESURA Sosnowiec 1 0
33 Q-KEY Łęczna 1 0
33 SIVVYNSKY Poznań 1 0
33 STASIU Kraków 1 0
33 WAYNE   1 0
33 WĘŻU Jastrowie 1 0

 

PUNKTACJA W ELIMINACJACH WBW 2018

  • 1 miejsce = 30 punktów
  • 2 miejsce = 20 punktów
  • 3 miejsce = 15 punktów
  • 4 miejsce = 10 punktów
  • miejsca 5-8 = 3 punkty
  • miejsca 9-16 = 1 punkt

Po 12 bitwach 16 najwyżej sklasyfikowanych zawodników awansuje do półfinałów.

W przypadku równej ilości punktów o ostatecznej pozycji w tabeli decydują:

  1. łączna ilość wygranych walk,
  2. bilans bezpośrednich pojedynków,
  3. udział w większej ilości eliminacji.

 

  • WBW 2018 Sosnowiec [21 kwietnia, klub VHS] Kup bilet! Zgłoś się! Dołącz do wydarzenia!

 

  • WBW 2018 Zielona Góra [14 kwietnia, klub Wyspa]  

1. MILAN
2. SKOPEK
3. SID
4. PUKUŚ
5. BOBI
5. BILU
5. KASPER
5. BORYS
9. PABLO
9. KACPI
9. QUESH
9. WAYNE
9. DOMINO
9. BKN
9. NB
9. CZTERY

  • WBW 2018 Łódź [7 kwietnia, klub Magnetofon]  Zobacz na WBWtv!

1. OSET
2. RYBA
3. DYZIO
4. CZTERY
5. GML
5. IWO
5. MILAN
5. SEB
9. ADI
9. EMCEF
9. JAKONN
9. KASPER
9. KORO
9. MC BLANTY KRĘCĘ
9. OLEJ
9. PUKUŚ

  • WBW 2018 Bydgoszcz [24 marca, klub Wiatrakowa] Zobacz na WBWtv!

1. KAZ
2. LEWY
3. IWO
4. BOBI
5. KURIAN
5. QSH
5. MILAN
5. YOWEE
9. A DO EM
9. BARTEK
9. BLADY
9. GROCHU
9. KASPER
9. KCZ
9. QUESH
9. WĘŻU

  • WBW 2018 Kraków [17 marca, klub Trops] Zobacz na WBWtv!

1. WILL SPLIFF
2. GRYSIU
3. PEUS
4. OSET
5. CZTERY
5. KORO
5. LUBER
5. WUDO
9. BILU
9. BKN
9. BUCZI
9. PREZESURA
9. PUKUŚ
9. Q-KEY
9. STASIU
9. TOSZEK

  • WBW 2018 Poznań [10 marca, klub Trops] Zobacz na WBWtv!

1. SZYDERCA
2. OSET
3. BILU
3. WILL SPLIFF
5. BOBI
5. GML
5. PUKUŚ
5. TOSZEK
9. A DO EM
9. BARTEK
9. BRISTOL
9. FERANZO
9. KYMYSYYY
9. PITEK
9. SIVVYNSKY
9. SKOPEK

SOCIAL MEDIA

   

KLASYFIKACJA WBW 2018
Stan po 5 eliminacjach*
1. OSET (Łódź)
2. WILL SPLIFF (Ząbkowice Śl.)
3. MILAN (Ozorków)
4. KAZ (Działdowo)
5. SZYDERCA (Tuchów)
6. SKOPEK (Legnica)
7. GRYSIU (Katowice)
8. LEWY (Czarne)
9. RYBA (Radom)
10. BILU (Opole)
* 16 najwyżej sklasyfikowanych zawodników po 12 eliminacjach wywalczy awans do półfinałów.

zobacz więcej »

NEWSLETTER

Dodaj e-mail aby dostawać info o bitwach!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe