ZAPISY # 2018-04-21, Sosnowiec # WBW2018 Freestyle Battle

Dostępność: zgłoszenia on-line zakończone
Cena: 30,00 zł 30.00
quantity szt.

Szczegóły

Tu dokonasz zgłoszenia i opłacisz wpisowe na bitwę:

WBW 2018 • Sosnowiec • Freestyle Battle 

data: 21 KWIETNIA 2018 (sobota)
miejsce: klub VHS - SOSNOWIEC (ul. Małachowskiego 24)

Aby wziąć udział w bitwie należy dokonać zgłoszenia on-line i opłacić wpisowego. W celu zgłoszenia uzupełnij pole ZAWODNICY i kliknij KUP TERAZ, a następnie dokończ i opłać zamówienie. Na liście uczestników znajdziesz się dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. W dniu imprezy zgłoszenia NIE BĘDĄ przyjmowane. Wchodząc do klubu potwierdź swoją obecność na liście uczestników bitwy.

CENA WPISOWEGO
20 zł - do 2018.03.21

25 zł - do 2018.04.19

Z opłaty wpisowego zwolnieni są wszyscy zawodnicy, którym podczas imprez eliminacyjnych WBW 2017 co najmniej raz udało się awansować do TOP16. Zwolnienie z opłaty wpisowego obowiązywać będzie tylko w przypadku wcześniejszego zgłoszenia się na bitwę za pośrednictwem strony http://wbw.pl/zapisy. Aby uzyskać 100% rabat należy na etapie płatności podać kupon rabatowy, który powinien drogą mailową trafić do wszystkich zainteresowanych zawodników. Jeśli nie otrzymałeś od nas kuponu uprawniającego do zwolnienia z wpisowego, a byłeś w TOP16 którychś z eliminacji WBW 2017 napisz na info@wbw.pl.

Jeśli nie planujesz udziału w bitwie kup BILET TU >>>

Dołącz do wydarzenia żeby nic nie przeoczyć!

 

Wstęp do klubu od 16 roku życia. Od osób niepełnoletnich wymagana będzie pisemna zgoda rodziców. Wszyscy uczestnicy imprezy powinni mieć przy sobie aktualny dokument tożsamości ze zdjęciem.

Sprawdź też

NEWSLETTER

Dodaj e-mail aby dostawać info o bitwach!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe