CZYTELNIA

POLECAMY

Trwają zgłoszenia na WBW 2018 • 2 vs 2 • Freestyle Battle 3

Trwają zgłoszenia na WBW 2018 • 2vs2 • Freestyle Battle! W tym roku zgłoszenia na WBW odbywają się wyłącznie on-line za pośrednictwem strony http://wbw.pl/zapisy, a opłata wpisowego musi zostać uiszczona najpóźniej 48 godzin przed imprezą. NIE będzie możliwości zgłoszenia się w klubie w dniu imprezy!

Przy dużej ilości uczestników pozwoli nam to znacznie usprawnić organizację wydarzenia. Będziemy w stanie przed imprezą opublikować wiarygodną listę uczestników bitwy, a zawodnicy nie będą musieli dopytywać czy oby na pewno są na liście startowej i wreszcie wyeliminujemy cwane gapy wchodzące taniej jako zawodnik żeby przyoszczędzić piątaka ;)

Z opłaty wpisowego zwolnieni są wszyscy zawodnicy, którym podczas imprez eliminacyjnych WBW 2017 co najmniej raz udało się awansować do TOP16. Zwolnienie z opłaty wpisowego obowiązywać będzie tylko w przypadku wcześniejszego zgłoszenia się na bitwę za pośrednictwem strony http://wbw.pl/zapisy. Aby uzyskać 100% rabat należy na etapie płatności podać kupon rabatowy, który powinien drogą mailową trafić do wszystkich zainteresowanych zawodników. Jeśli nie otrzymałeś od nas kuponu uprawniającego do zwolnienia z wpisowego, a byłeś w TOP16 którychś z eliminacji WBW 2017 napisz na info@wbw.pl.

Wszystkim leniwym malkontentom których przerasta zajmujące 5 minut zgłoszeni i wysłanie przelewu podpowiemy że tego takie rozwiązanie na wszelkiego typu zawodach to standard i koniec końców ułatwia to życie zarówno organizatorom jak i widzom oraz zawodnikom uczestniczącym w bitwie.

Komentarze (3)

31 stycznia 2018

i tak was rozpierdole

2 lutego 2018

O ty chuju bobrze

4 lutego 2018

Bo kiedy wejde

MC
SOCIAL MEDIA

   

NEWSLETTER

Dodaj e-mail aby dostawać info o bitwach!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe