O nas

Nasze pionierskie na polskiej scenie działania artystyczno-promocyjne związaną ze sztuką Human BeatBox i Freestyle Rap rozpoczęliśmy w 2002 roku. Organizujemy od warsztatów poprzez jam'y po duże wydarzenia o charakterze ogólnopolskim w tym imprezę uznawaną z mistrzostwa kraju freestyle i beatbox battle - WBW (Wielka Bitwa Warszawska).

Działając od 2002 roku zorganizowaliśmy niezliczoną ilość imprez muzycznych na których istotną rolę odgrywał Beatbox oraz Freestyle. Nasze imprezy to profesjonalnie zrealizowany, oryginalny program artystyczny, a przy tym wysoki poziom techniczny. Realizując nasze projekty nie ulegamy modzie, lecz sami ją tworzymy. Wychodzimy naprzeciw rzeczywistym potrzebom odbiorcy, a nasza oferta wypełnia lukę w sferze imprez muzyczno-rozrywkowych.

 

o WBW

WBW to impreza podczas której, raz do roku, wyłaniany jest najlepszy freestyle'owy MC w kraju. Rywalizacja odbywa się w formule bitwy, o wynikach której decyduje jury złożone z zasłużonych reprezentantów sceny freestyle. Swoje zdanie poprzez odpowiednio głośny aplauz wyraża też publiczność zgromadzona pod sceną. WBW już od 2003 jest powszechnie uznawana za najbardziej prestiżowe tego typu wydarzenie w kraju.

 

dla laików

Co to jest Freestyle? - styl wolny, słowna improwizacja, rymowanie bez wcześniejszego przygotowania, sztuka składania rymów na poczekaniu.

Co to jest Bitwa? - battle, najbardziej emocjonująca forma artystycznej rywalizacji, jej uczestnicy na scenie starają się udowodnić swoją wyższość nad rywalem. Konfrontacja oryginalnych i niepowtarzalnych stylów skutkuje niesamowicie widowiskowym zderzeniem indywidualności.

SOCIAL MEDIA

   

KLASYFIKACJA WBW 2018
Stan po 5 eliminacjach*
1. OSET (Łódź)
2. WILL SPLIFF (Ząbkowice Śl.)
3. MILAN (Ozorków)
4. KAZ (Działdowo)
5. SZYDERCA (Tuchów)
6. SKOPEK (Legnica)
7. GRYSIU (Katowice)
8. LEWY (Czarne)
9. RYBA (Radom)
10. BILU (Opole)
* 16 najwyżej sklasyfikowanych zawodników po 12 eliminacjach wywalczy awans do półfinałów.

zobacz więcej »

NEWSLETTER

Dodaj e-mail aby dostawać info o bitwach!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe