Kaz/Mario Kontrargument "Początek Końca Końca Początku" [LP/2018]

KAZ / MARIO KONTRARGUMENT "Początek Końca Końca Początku"
 • polecamy
Dostępność: średnia ilość
Cena: 30,00 zł 30.00
quantity szt.
Producent: -

Szczegóły

Tracklista:

 1. Początek Końca Końca Początku
 2. Henryk Kwiatek (+ Świetliki)
 3. Ślepnąc od Świateł
 4. Katflow
 5. Maxi Kaz (skit)
 6. MMG (Mefedron Music Group)
 7. Terapia XXI
 8. Hateful Eight (+ Babinci, Czeski, Duże Pe, Filipek, Bober, Dolar)
 9. Satyra na kobietę współczesną
 10. Koci Predator (skit)
 11. Stockinger
 12. Gradowa (+ Milena Młynarska)
 13. Old fashioned
 14. Zdrówko (Bonus track prod. Baribal)

Początek Końca Końca Początku do nowy album duetu Kaz/Mario Kontrargument. Album utrzymany jest w ironicznym tonie opisywania współczesnej rzeczywistości drugiej dekady XXI wieku. Mocno nakierowany zarówno na treść, jak i formę wydania oraz wydźwięku utworów, przenosi słuchaczy na ulice miast, mijając puby, kontrastując blokowiska i biurowce, prestiżowe sfery i brudne zaułki.

"PKKP" to hybryda ironicznych, często gorzkich spostrzeżeń Kaza dotyczących współczesnej rzeczywistości z mocnymi, charakterystycznymi brzmieniami Mario Kontrargumenta. Wicemistrz WBW postawił na rozwój studyjny, co potwierdziła świetnie przyjęta akcja Check formy. Płyta zawiera 14 utworów, wśród gości pojawiają się m.in. Duże Pe, Filipek, Dolar, Bober, Czeski. Na płycie dodatkowo znajduje się utwór wykonany w oparciu o klasyczne nagranie zespołu Świetliki.

Kaz to wicemistrz WBW 2016 roku dobrze przyjęty zarówno na scenie freestylowej, jak i w sferze studyjnej i koncertowej. Na koncie ok. 100 występów mocno nastawionych technicznie na gry słowne i ironiczny przekaz.

Mario Kontrargument to producent budujący sobie mocną pozycję w czołówce polskich beatmakerów.

Na płycie znajduje się 14 utworów promowanych przez dwa single: PKKP oraz Henryk Kwiatek. Na płycie gościnnie udzieliła się czołówka polskich freestylerów – Czeski, Duże Pe, Filipek, Bober, Dolar, Babinci oraz Milena Młynarska. W jednym z utworów wykorzystano fragmenty „Henryka Kwiatka” zespołu Świetliki za obopólną zgodą twórców. Nadano klasykowi współczesny charakter przekładając go na obecną rzeczywistość.

Płytę zrealizowano w gdańskim Selekta Studio pod czujnym okiem i uchem Przemysława Popławskiego cieszącego się dużą renomą. Grafika to sprawka Parta projektującego prace dla czołowych polskich raperów, za kamerą singli stanął Moher z Recidivist Films.

NEWSLETTER

Dodaj e-mail aby dostawać info o bitwach!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe