KOSZYK JEST
PUSTY

+48 784 949 081

info@wbw.pl

O nas

Nasze pionierskie na polskiej scenie działania artystyczno-promocyjne związaną ze sztuką Human BeatBox i Freestyle Rap rozpoczęliśmy w 2002 roku. Organizujemy od warsztatów poprzez jam'y po duże wydarzenia o charakterze ogólnopolskim w tym imprezę uznawaną z mistrzostwa kraju freestyle i beatbox battle - WBW (Wielka Bitwa Warszawska).

Działając od 2002 roku zorganizowaliśmy niezliczoną ilość imprez muzycznych na których istotną rolę odgrywał Beatbox oraz Freestyle. Nasze imprezy to profesjonalnie zrealizowany, oryginalny program artystyczny, a przy tym wysoki poziom techniczny. Realizując nasze projekty nie ulegamy modzie, lecz sami ją tworzymy. Wychodzimy naprzeciw rzeczywistym potrzebom odbiorcy, a nasza oferta wypełnia lukę w sferze imprez muzyczno-rozrywkowych.

 

o WBW

WBW to impreza podczas której, raz do roku, wyłaniany jest najlepszy freestyle'owy MC w kraju. Rywalizacja odbywa się w formule bitwy, o wynikach której decyduje jury złożone z zasłużonych reprezentantów sceny freestyle. Swoje zdanie poprzez odpowiednio głośny aplauz wyraża też publiczność zgromadzona pod sceną. WBW już od 2003 jest powszechnie uznawana za najbardziej prestiżowe tego typu wydarzenie w kraju. Z pośród byłych uczestników WBW

 

dla laików

Co to jest Freestyle? - styl wolny, słowna improwizacja, rymowanie bez wcześniejszego przygotowania, sztuka składania rymów na poczekaniu.

Co to jest Bitwa? - battle, najbardziej emocjonująca forma artystycznej rywalizacji, jej uczestnicy na scenie starają się udowodnić swoją wyższość nad rywalem. Konfrontacja oryginalnych i niepowtarzalnych stylów skutkuje niesamowicie widowiskowym zderzeniem indywidualności.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl