KOSZYK JEST
PUSTY

Aktualności

kwi23

WBW 2017: W ŁDZ rządzi stylóweczka!

Gdzie jak gdzie, ale w Łodzi bitwy freestyle’owe mają zawsze szczególny klimat. Nie chodzi nawet o jakiś nadzwyczajny poziom starć, a bardziej o panującą w klubie atmosferę, o fakt, że ze świecą w ręku trzeba by w nim szukać osób zupełnie trzeźwych. Jednak w tym roku jeden taki człowiek się znalazł, a był nim triumfujący na bitwie Oset. Gość, który jeszcze rok wcześniej miał problemy z wdrapaniem się na scenę, w piątek pozamiatał konkurencję na trzeźwo i z przytupem.

kwi  23
Więcej
kwi22

WBW 2017: Oset wygrywa w Łodzi!

Eliminacje WBW 2017 w Łodzi już za nami. Na bitwie triumfował reprezentant gospodarzy, Oset, który pokonał w finałowym starciu Murzyna. Trzecie miejsce na wczorajszej imprezie przypadło Peusowi, a czwartą pozycję zgarnął Bambo. Standardowo nie zabrakło też niespodzianek, a największą z nich zdaje się być ćwierćfinałowa porażka obecnego mistrza WBW, Bobera.

kwi  22
Więcej
kwi10

WBW 2017: Stara szkoła rozstawia po kątach!

Wybierając się na zachodni kraniec Polski, mieliśmy spore obawy, czy w podobną, daleką podróż zdecydują się udać najlepsi freestyle’owcy oraz czy na miejscu dopisze nam lokalna publiczność. Okazało się jednak, że wszelkie zmartwienia były zupełnie niepotrzebne, a poziom walk i energia fanów na trzecich eliminacje WBW 2017 w Zielonej Górze przerosły nasze najśmielsze oczekiwania.

kwi  10
Więcej
kwi09

WBW 2017: Triumf Peusa w Zielonej Górze

Reprezentant starej szkoły, Peus triumfował na trzecich eliminacjach WBW 2017, pokonując w finale Mila. Najniższy stopień podium na bitwie w Zielonej Górze przypadł Rybie, który w walce o trzecią pozycję uporał się ze Spartiakiem.

kwi  09
Więcej
mar27

WBW 2017: Sporo niespodzianek i triumf faworyta w Krakowie

Po świetnej inauguracji WBW 2017 w Poznaniu zawitaliśmy do Krakowa, by rozegrać drugie w tym roku eliminacje. Apetyty były ogromne – nie dość, iż pierwsza impreza przerosła nasze oczekiwania, to jeszcze do stolicy Małopolski zawitała cała plejada najlepszych polskich freestyle’owców. Jedni z nich odrobinę zawiedli, inni zgarnęli najwyższe laury, a wszystko to przebiegało w iście freestyle’owej, bardzo luźnej atmosferze.

mar  27
Więcej
mar26

WBW 2017: Milu triumfuje w Krakowie!

Za nami drugie eliminacje WBW 2017. W Krakowie zwyciężył reprezentant Wrocławia, Milu, pokonując w finale bitwy Toczka. Swój występ na imprezie niespodziewanie już po 1/8 finału zakończyli faworyzowani Bober i Oset, a największą rewelacją bitwy okazał się zdobywca trzeciej pozycji, Ksywa.

mar  26
Więcej
mar20

WBW 2017: Dużo więcej niż godna inauguracja w Poznaniu

Zaczęło się! W minioną sobotę w studenckim klubie Trops w Poznaniu odbyły się premierowe elimki WBW 2017. Świecący się sufit, pod nim kolorowe balony rodem z balu gimnazjalnego, a na scenie kilkunastu MC’s wulgarnie rywalizujących na hip–hopowe rymy. Niewypał? A gdzie tam! Za nami jedna z najlepszych inauguracji w historii WBW!

mar  20
Więcej
mar19

Kaz zwycięzcą pierwszych eliminacji WBW 2017

Po bardzo emocjonującej i stojącej na wysokim poziomie bitwie zwycięzcą inauguracyjnych eliminacji WBW 2017 został Kaz, który w finale imprezy uporał się z Toczkiem. Trzecie miejsce przypadło innemu finaliście sprzed roku, Milowi, a na czwartej pozycji uplasował się będący absolutną rewelacją bitwy 16–letni zawodnik z Konina, Tramp.

mar  19
Więcej
sty18

Historia Microphone Masters w pigułce cz.2

Pytanie kontrolne: czytaliście pierwszą część tekstu? Jeśli nie, zachęcam do szybkiego nadrobienie zaległości, a tych, którzy już przebrnęli przez historię premierowych pięciu edycji Microphone Masters, zapraszam do dalszej podróży. Zbieramy manatki, ponownie uruchamiamy nasz wehikuł i ostatni raz zaczynamy przenosić się w battle'owym czasie i przestrzeni, by dokończyć wycieczkę śladami najwybitniejszych mistrzów mikrofonu.

sty  18
Więcej
sty15

Historia Microphone Masters w pigułce cz.1

O Wielkiej Bitwie Warszawskiej wiecie pewnie niemal wszystko - kojarzycie z grubsza jej korzenie, znacie ksywkę każdego z mistrzów i przynajmniej na filmach mieliście okazję obejrzeć owiane legendą starcia. No a Microphone Masters? Cóż, tu zaczynają się schody. Pamiętacie w ogóle, w którym roku odbyła się pierwsza edycja tej imprezy? Potraficie wymienić ksywki wszystkich biorących w niej udział zawodników? Śmiem wątpić. Może więc jesteście w stanie wybrać najlepsze pojedynki tego niezwykłego cyklu? Pewnie coś tam byście wskazali, lecz uwierzcie mi, że gdy zaraz przybliżę Wam pełną historię MM, nie tylko będziecie w stanie uzupełnić swoją wiedzę na temat klasyki wolnego stylu, ale i z wielką przyjemnością dodacie do archiwum swych ulubionych walk/showcase'ów kilka nowych, absolutnie wyjątkowych pozycji.

sty  15
Więcej
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl