KOSZYK JEST
PUSTY

+48 784 949 081

info@wbw.pl

Aktualności

mar26

WBW 2017: Milu triumfuje w Krakowie!

Za nami drugie eliminacje WBW 2017. W Krakowie zwyciężył reprezentant Wrocławia, Milu, pokonując w finale bitwy Toczka. Swój występ na imprezie niespodziewanie już po 1/8 finału zakończyli faworyzowani Bober i Oset, a największą rewelacją bitwy okazał się zdobywca trzeciej pozycji, Ksywa.

mar  26
Więcej
mar20

WBW 2017: Dużo więcej niż godna inauguracja w Poznaniu

Zaczęło się! W minioną sobotę w studenckim klubie Trops w Poznaniu odbyły się premierowe elimki WBW 2017. Świecący się sufit, pod nim kolorowe balony rodem z balu gimnazjalnego, a na scenie kilkunastu MC’s wulgarnie rywalizujących na hip–hopowe rymy. Niewypał? A gdzie tam! Za nami jedna z najlepszych inauguracji w historii WBW!

mar  20
Więcej
mar19

Kaz zwycięzcą pierwszych eliminacji WBW 2017

Po bardzo emocjonującej i stojącej na wysokim poziomie bitwie zwycięzcą inauguracyjnych eliminacji WBW 2017 został Kaz, który w finale imprezy uporał się z Toczkiem. Trzecie miejsce przypadło innemu finaliście sprzed roku, Milowi, a na czwartej pozycji uplasował się będący absolutną rewelacją bitwy 16–letni zawodnik z Konina, Tramp.

mar  19
Więcej
sty18

Historia Microphone Masters w pigułce cz.2

Pytanie kontrolne: czytaliście pierwszą część tekstu? Jeśli nie, zachęcam do szybkiego nadrobienie zaległości, a tych, którzy już przebrnęli przez historię premierowych pięciu edycji Microphone Masters, zapraszam do dalszej podróży. Zbieramy manatki, ponownie uruchamiamy nasz wehikuł i ostatni raz zaczynamy przenosić się w battle'owym czasie i przestrzeni, by dokończyć wycieczkę śladami najwybitniejszych mistrzów mikrofonu.

sty  18
Więcej
sty15

Historia Microphone Masters w pigułce cz.1

O Wielkiej Bitwie Warszawskiej wiecie pewnie niemal wszystko - kojarzycie z grubsza jej korzenie, znacie ksywkę każdego z mistrzów i przynajmniej na filmach mieliście okazję obejrzeć owiane legendą starcia. No a Microphone Masters? Cóż, tu zaczynają się schody. Pamiętacie w ogóle, w którym roku odbyła się pierwsza edycja tej imprezy? Potraficie wymienić ksywki wszystkich biorących w niej udział zawodników? Śmiem wątpić. Może więc jesteście w stanie wybrać najlepsze pojedynki tego niezwykłego cyklu? Pewnie coś tam byście wskazali, lecz uwierzcie mi, że gdy zaraz przybliżę Wam pełną historię MM, nie tylko będziecie w stanie uzupełnić swoją wiedzę na temat klasyki wolnego stylu, ale i z wielką przyjemnością dodacie do archiwum swych ulubionych walk/showcase'ów kilka nowych, absolutnie wyjątkowych pozycji.

sty  15
Więcej
lis28

Finał WBW 2016: Styl, flow, szacunek - mamy to wszystko!

Warszawska Proxima pęka w szwach, w górze ponad tysiąc wyciągniętych rąk, a na scenie ośmiu rewelacyjnych freestyle'owców walczy o pas mistrza WBW 2016. Niepowtarzalny klimat, niezapomniane emocje i mega wysoki poziom wolnostylowej rywalizacji. A przede wszystkim szacunek - rzecz, od której wszystko się zaczęło i która w sobotę w Proximie ani przez moment nie przestawała nam towarzyszyć. Nowego mistrza wyłoniliśmy w iście wymarzony sposób - bez kontrowersji, z przytupem i po fantastycznym finale. Już teraz wiecie, że pas trafił w ręce Bobera, lecz jeśli chcecie poznać wszelkiego kulisy jego triumfu, nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Was serdecznie do poniższej lektury.

lis  28
Więcej
lis27

Bober Mistrzem WBW 2016

Czternasta edycja WBW za nami. Zwycięzcą finału i Mistrzem WBW 2016 został BOBER, który wygrał wczoraj wszystkie pojedynki i w finałowej walce pokonał Kaza!

lis  27
Więcej
lis21

Ośmiu kandydatów do mistrzowskiego pasa

Finał WBW 2016 zbliża się wielkimi krokami. Za nami już siedem imprez eliminacyjnych, które obfitowały nie tylko w kontrowersje i burzliwe dyskusje, ale i wyjątkowo kozackie starcia oraz niesamowitą atmosferę. Nadchodząca bitwa w Proximie będzie ich wielkim zwieńczeniem, wyłoni tego spośród ośmiu finalistów, który naprawdę zasługuje na miano najlepszego bitewnego freestyle’owca w naszym kraju.

lis  21
Więcej
lis13

WBW 2016: Król powraca, rola Te-trisa obsadzona

Eliminacje WBW 2016 z wielkim hukiem dobiegły końca. Na imprezie w Częstochowie poznaliśmy dwóch ostatnich, chyba możliwie najsilniejszych finalistów. Bitwę wygrał powracający po dwóch latach na scenę WBW Szyderca, a zdobywca drugiego miejsca (już trzeciego w tym roku) Bober uzyskał jakże zasłużoną dziką kartę. Polegli między innymi Filipek, Babinci, Pueblos oraz Radzias, lecz także i oni pozostawili po sobie świetne wrażenie na zakończenie eliminacyjnej rywalizacji.

lis  13
Więcej
lis12

Mamy komplet finalistów WBW 2016

Częstochowskie eliminacje WBW 2016 wygrał Szyderca, pokonując w finałowym starciu Bobera. Tym samym poznaliśmy dwóch pozostałych finalistów WBW 2016 - Szydercę jako zwycięzcę ostatnich eliminacji oraz Bobera jako zdobywcę dzikiej karty. Sprawdźcie drabinkę pucharową wczorajszej bitwy!

lis  12
Więcej
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl