KOSZYK JEST
PUSTY

Aktualności

wrz04

Melanże, awantury w Hybrydach to już nie dzieje!

Odpoczęliśmy, zatęskniliśmy...i WBW wróciło na dobre! A wróciło nie byle gdzie, bo do legendarnych warszawskich Hybryd. Freestyle'owcy na nowo rozpętali tam Hip-Hopowy melanż i "awanturę", a triumfował w niej napierdalający punchline'ami jak maszyna, reprezentant WLW, Ryba.

wrz  04
Więcej
wrz03

WBW 2017: Ryba triumfuje w Warszawie!

Za nami pierwsze po wakacyjnej przerwie eliminacje WBW 2017. W warszawskich Hybrydach najlepszy okazał się Ryba, który pokonał w finale Milana, wysuwając się tym samym na pierwsze miejsce w ligowej tabeli eliminacji. Trzecie miejsce na bitwie przypadło z kolei Kazowi, który w walce o najniższy stopień podium triumfował nad GML-em. We wcześniejszych etapach bitwy z imprezą pożegnali się natomiast chociażby Pueblos czy Spartiak.

wrz  03
Więcej
wrz01

WBW 2017: Punkciki, tabelki, statystyki...

Czyli wszystko to, za czym prawdziwy freestyle'owcy w zupełności nie przepadają. W końcu wolny styl to wcale nie suche liczby, a przede wszystkim litry wypitej wódki, pozytywna energia i magiczne chwile spędzone na scenie. Jednakże tegoroczna formuła WBW zmusza nas do tego, by i statystykom przyglądać się bardzo uważnie. Wszak jesienne półfinały lada moment, a my musimy wyłonić 16 najlepszych zawodników eliminacji, którzy wezmą w nich udział.

wrz  01
Więcej
sie08

Najbardziej pamiętne momenty wiosennych eliminacji WBW

Za nami siedem z dwunastu zaplanowanych na ten rok imprez eliminacyjnych WBW 2017. Do tej pory zawitaliśmy kolejno do Poznania, Krakowa, Zielonej Góry, Olsztyna, Łodzi, Tychów oraz Rzeszowa. Jedne imprezy wypadały nieco lepiej, inne odrobinę gorzej, jednak z każdej z nich zdecydowanie jest co wspominać. W oczekiwaniu na rozpoczęcie jesiennej rywalizacji (2 września w Warszawie) zapraszam Was więc na przegląd najbardziej pamiętnych momentów ze wszystkich spośród siedmiu dotychczasowych imprez eliminacyjnych WBW 2017.

sie  08
Więcej
cze12

Mistrz wraca na tron w Rzeszowie!

Za nami ostatnie z eliminacji WBW 2017 rundy wiosennej. Tym razem udaliśmy się do Rzeszowa, a tamtejsza scena okazała się być szczęśliwa dla aktualnego mistrza WBW - Bobera. Raper z Bielska nie rywalizował co prawda z najmocniejszą konkurencją, jednak trzeba przyznać, iż zarówno on, jak i pozostali półfinaliści sobotniej bitwy, zaserwowali nam naprawdę solidne widowisko.

cze  12
Więcej
cze11

WBW 2017: Bober triumfuje w Rzeszowie!

Aktualny mistrz WBW, Bober przełamał złą passę i zwyciężył na wczorajszych eliminacjach w Rzeszowie, wygrywając w finale z reprezentantem Łęcznej - Q-keyem. Trzecie i czwarte miejsce na bitwie przypadło odpowiednio Willowi Spliffowi oraz Boriemu.

cze  11
Więcej
maj29

WBW 2017: Przepowiedziana sensacja w Tychach

Przed szóstymi eliminacjami WBW 2017 krążyły głosy, że na śląskich bitwach pojawia się pewien lokalny zawodnik, który może w najbliższym czasie porządnie wstrząsnąć battle’ową sceną. Przez fanów i zawodników z południa Wudo wymieniany był wśród głównych faworytów eliminacji w Tychach i choć jego późniejsze zwycięstwo mogło dla wielu innych wydawać się sporą niespodzianką, to biorąc pod uwagę wcześniejsze występy tego zawodnika na lokalnych bitwach, trzeba powiedzieć, iż spokojnie mogliśmy tę sensacje przewidzieć.

maj  29
Więcej
maj28

WBW 2017: Wudo triumfuje w Tychach!

Na wczorajszej bitwie w Tychach byliśmy świadkami pierwszej, większej niespodzianki podczas WBW 2017. Śląskie eliminacje bitwy zakończyły się triumfem lokalnego zawodnika o ksywce, Wudo, który uporał się na swej drodze do zwycięstwa między innymi z Peusem oraz Boberem.

maj  28
Więcej
maj14

WBW 2017 Olsztyn: Punchline'y biorą rewanż!

Przed dwoma tygodniami w Gdyni na świetnie obsadzonej Bitwie o Trójmiasto triumfował stylowy Oset, pokonując w finale znanego z rzucania ostrych linijek Rybę. W Olsztynie doszło do rewanżu i tym razem w decydującym starciu bitwy punchline’y w pełni zasłużenie odegrały się stylóweczce.

maj  14
Więcej
maj13

WBW 2017: Triumf Ryby w Olsztynie

Za nami piąte eliminacje WBW 2017. Na bitwie w Olsztynie triumfował Ryba, pokonując w finale Oseta. Tym samym reprezentant WLW udanie zrewanżował się swojemu rywalowi za niedawną porażkę poniesioną w finałowej walce Bitwy o Trójmiasto.

maj  13
Więcej
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl