KOSZYK JEST
PUSTY

+48 784 949 081

info@wbw.pl

Aktualności

cze11

WBW 2017: Bober triumfuje w Rzeszowie!

Aktualny mistrz WBW, Bober przełamał złą passę i zwyciężył na wczorajszych eliminacjach w Rzeszowie, wygrywając w finale z reprezentantem Łęcznej - Q-keyem. Trzecie i czwarte miejsce na bitwie przypadło odpowiednio Willowi Spliffowi oraz Boriemu.

cze  11
Więcej
maj29

WBW 2017: Przepowiedziana sensacja w Tychach

Przed szóstymi eliminacjami WBW 2017 krążyły głosy, że na śląskich bitwach pojawia się pewien lokalny zawodnik, który może w najbliższym czasie porządnie wstrząsnąć battle’ową sceną. Przez fanów i zawodników z południa Wudo wymieniany był wśród głównych faworytów eliminacji w Tychach i choć jego późniejsze zwycięstwo mogło dla wielu innych wydawać się sporą niespodzianką, to biorąc pod uwagę wcześniejsze występy tego zawodnika na lokalnych bitwach, trzeba powiedzieć, iż spokojnie mogliśmy tę sensacje przewidzieć.

maj  29
Więcej
maj28

WBW 2017: Wudo triumfuje w Tychach!

Na wczorajszej bitwie w Tychach byliśmy świadkami pierwszej, większej niespodzianki podczas WBW 2017. Śląskie eliminacje bitwy zakończyły się triumfem lokalnego zawodnika o ksywce, Wudo, który uporał się na swej drodze do zwycięstwa między innymi z Peusem oraz Boberem.

maj  28
Więcej
maj14

WBW 2017 Olsztyn: Punchline'y biorą rewanż!

Przed dwoma tygodniami w Gdyni na świetnie obsadzonej Bitwie o Trójmiasto triumfował stylowy Oset, pokonując w finale znanego z rzucania ostrych linijek Rybę. W Olsztynie doszło do rewanżu i tym razem w decydującym starciu bitwy punchline’y w pełni zasłużenie odegrały się stylóweczce.

maj  14
Więcej
maj13

WBW 2017: Triumf Ryby w Olsztynie

Za nami piąte eliminacje WBW 2017. Na bitwie w Olsztynie triumfował Ryba, pokonując w finale Oseta. Tym samym reprezentant WLW udanie zrewanżował się swojemu rywalowi za niedawną porażkę poniesioną w finałowej walce Bitwy o Trójmiasto.

maj  13
Więcej
kwi23

WBW 2017: W ŁDZ rządzi stylóweczka!

Gdzie jak gdzie, ale w Łodzi bitwy freestyle’owe mają zawsze szczególny klimat. Nie chodzi nawet o jakiś nadzwyczajny poziom starć, a bardziej o panującą w klubie atmosferę, o fakt, że ze świecą w ręku trzeba by w nim szukać osób zupełnie trzeźwych. Jednak w tym roku jeden taki człowiek się znalazł, a był nim triumfujący na bitwie Oset. Gość, który jeszcze rok wcześniej miał problemy z wdrapaniem się na scenę, w piątek pozamiatał konkurencję na trzeźwo i z przytupem.

kwi  23
Więcej
kwi22

WBW 2017: Oset wygrywa w Łodzi!

Eliminacje WBW 2017 w Łodzi już za nami. Na bitwie triumfował reprezentant gospodarzy, Oset, który pokonał w finałowym starciu Murzyna. Trzecie miejsce na wczorajszej imprezie przypadło Peusowi, a czwartą pozycję zgarnął Bambo. Standardowo nie zabrakło też niespodzianek, a największą z nich zdaje się być ćwierćfinałowa porażka obecnego mistrza WBW, Bobera.

kwi  22
Więcej
kwi10

WBW 2017: Stara szkoła rozstawia po kątach!

Wybierając się na zachodni kraniec Polski, mieliśmy spore obawy, czy w podobną, daleką podróż zdecydują się udać najlepsi freestyle’owcy oraz czy na miejscu dopisze nam lokalna publiczność. Okazało się jednak, że wszelkie zmartwienia były zupełnie niepotrzebne, a poziom walk i energia fanów na trzecich eliminacje WBW 2017 w Zielonej Górze przerosły nasze najśmielsze oczekiwania.

kwi  10
Więcej
kwi09

WBW 2017: Triumf Peusa w Zielonej Górze

Reprezentant starej szkoły, Peus triumfował na trzecich eliminacjach WBW 2017, pokonując w finale Mila. Najniższy stopień podium na bitwie w Zielonej Górze przypadł Rybie, który w walce o trzecią pozycję uporał się ze Spartiakiem.

kwi  09
Więcej
mar27

WBW 2017: Sporo niespodzianek i triumf faworyta w Krakowie

Po świetnej inauguracji WBW 2017 w Poznaniu zawitaliśmy do Krakowa, by rozegrać drugie w tym roku eliminacje. Apetyty były ogromne – nie dość, iż pierwsza impreza przerosła nasze oczekiwania, to jeszcze do stolicy Małopolski zawitała cała plejada najlepszych polskich freestyle’owców. Jedni z nich odrobinę zawiedli, inni zgarnęli najwyższe laury, a wszystko to przebiegało w iście freestyle’owej, bardzo luźnej atmosferze.

mar  27
Więcej
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl