KOSZYK JEST
PUSTY

Aktualności

paź14

Koro wygrywa eliminacje WBW 2018 w Lublinie!

Wczorajsze eliminacje WBW 2018 w Lublinie wygrał Koro! Drugie miejsce wywalczył Q-Key, a trzeci był Sid.

paź  14
Więcej
paź07

WBW 2018: Wueno zwycięża w Gdańsku

Na liście startowej trójmiejskich eliminacji WBW 2018 znalazły się ksywki wielu dobrych fristajlowców, jednak ostateczne wyniki można śmiało uznać za dość zaskakujące. I za to kochamy bitwy :) Ostatecznie pierwsze miejsce wywalczył Wueno, który w finałowym pojedynku pokonał Skopka, a miejsce na najniższym stopniu podium przypadło Wawrzynowi.

paź  07
Więcej
wrz23
Ryba

WBW 2018: Ryba zwycięża we Wrocławiu

Wczoraj odbyły się eliminacje WBW 2018 we Wrocławiu. Jak zawsze wrocławskie eliminacje były bardzo udane, a bitwę ostatecznie wygrał Ryba, który w finałowym pojedynku pokonał Dyzia. Miejsce na najniższym stopniu podium przypadło Pukusiowi.

wrz  23
Więcej
wrz18
Seb

WBW 2018: Seb wygrywa w Białymstoku

Wczoraj odbyły się białostockie eliminacje WBW 2018. Tym razem najmocniejszych ksywek zabrakło ale za to młoda fristajlowa krew miała pole do popisu i udowodniła że coraz pewniej czuje się na scenie. Bitwę wygrał SEB pokonując w finałowym pojedynku IWO, a trzecie miejsce drugi raz z rzędu zajął KORO.

wrz  18
Więcej
wrz10
Kaz

WBW 2018: Kaz wygrywa w Warszawie

Za nami warszawskie eliminacje WBW 2018 Freestyle Battle. W sobotę w klubie Jasna1 najlepszy spośród wszystkich uczestników bitwy okazał się Kaz, który w finałowym starciu pokonał Oseta. Trzecie miejsce przypadło Koro, który to w walce o najniższy stopień podium uporał się z Milanem.

wrz  10
Więcej
maj18
Góra Kalwaria Freestyle Battle 3

Góra Kalwaria Freestyle Battle 3

Wspólnie z Ośrodkiem Kultury w Górze Kalwarii zapraszamy na 3 edycję bitwy! Szykuje się prawdziwa freestyle'owa uczta, podczas której mikrofony na scenie skrzyżuje czterech utytułowanych nawijaczy. WSTĘP WOLNY!

maj  18
Więcej
kwi23

WBW 2018: Śląsk rządzi w Sosnowcu!

Na ostatnie z wiosennych eliminacji WBW 2018 udaliśmy się do Sosnowca. W klubie VHS stawiła się całkiem zacna grupa freestyle’owców, która zapewniła nam w klubie całkiem porządną imprezę. Fajerwerków może i nie było, ale byli zawodnicy ze Śląska, którzy dzięki solidnie dyspozycji zgarnęli wszystkie cztery miejsca w półfinałach.

kwi  23
Więcej
kwi22

WBW 2018: Grysiu wygrywa w Sosnowcu!

Za nami ostanie wiosenne eliminacje WBW 2018. Na wczorajszej bitwie w Sosnowcu najlepszy okazał się Grysiu, pokonując w finale Wudo. Trzecia pozycja przypadła z kolei Ksywie, który w walce o miejsce na najniższym stopniu podium uporał się z Prezesurą.

Tak prezentuje się drabinka pucharowa wczorajszej imprezy:

kwi  22
Więcej
kwi16

WBW 2018: Triumfuje Milan, zachwyca publika

W sobotę w Zielonej Górze odbyły się kolejne eliminacje WBW 2018. Na bitwie w klubie Wyspa nie pojawili się co prawda najbardziej rozpoznawalni zawodnicy, jednak ci, którzy zdecydowali się udać na zachodni kraniec Polski, zapewnili publice bardzo porządną imprezę. Fani dopisywali nam od początku do końca bitwy, na której ostatecznie triumfował Milan, pokonując po dwóch finałowych dogrywkach Skopka.

kwi  16
Więcej
kwi15

WBW 2018: Milan najlepszy w Zielonej Górze!

Reprezentant Ozorkowa - Milan triumfował na sobotnich eliminacjach w Zielonej Górze, pokonując w finale po dwóch dogrywkach Skopka. Trzecie miejsce na bitwie udało się natomiast zgarnąć Sidowi, a tuż za podium uplasował się Pukuś.

Tak prezentuje się pełna drabinka pucharowa wczorajszej bitwy:

kwi  15
Więcej
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl