KOSZYK JEST
PUSTY

+48 784 949 081

info@wbw.pl

Aktualności

lis04
Koro

Koro wygrywa Finał Południe WBW 2018 w Krakowie!

Wczoraj w Krakowie zwycięzcą Finału Południe czyli półfinału tegorocznej edycji WBW 2018 został KORO. Drugie miejsce wywalczył PEUS, a na pozycjach 3/4 uplasowali się RYBA i MILAN. Cała czwórka tym samym zapewniła sobie udział w finale XVI Edycji WBW!

lis  04
Więcej
paź27
Will Spliff

Will Spliff wygrywa Finał Północ WBW 2018 w Poznaniu!

Wczoraj w Poznaniu zwycięzcą Finału Północ czyli półfinału tegorocznej edycji WBW 2018 został WILL SPLIFF. Drugie miejsce wywalczył OSET, a na pozycjach 3/4 uplasowali się KAZ i SPARTIAK. Cała czwórka tym samym zapewniła sobie udział w finale XVI Edycji WBW!

paź  27
Więcej
paź20

WBW 2018: Spartiak triumfuje w Częstochowie!

Spartiak wygrał ostatnie tegoroczne eliminacja, które odbyły się wczoraj w Częstochowie! Reprezentant Wrocławia tym samym rzutem na taśmę zapewnił sobie awans do najlepszej szesnastki WBW 2018 i udział w jednym z półfinałów. Do TOP 16 na ostatnich eliminacjach przebili się też PEUS - wczoraj drugi i Q-KEY, który wczorajsze eliminacje zakończył na 4 miejscu. Na najniższym miejscu podium stanął Skopek.

paź  20
Więcej
paź14

Koro wygrywa eliminacje WBW 2018 w Lublinie!

Wczorajsze eliminacje WBW 2018 w Lublinie wygrał Koro! Drugie miejsce wywalczył Q-Key, a trzeci był Sid.

paź  14
Więcej
paź07

WBW 2018: Wueno zwycięża w Gdańsku

Na liście startowej trójmiejskich eliminacji WBW 2018 znalazły się ksywki wielu dobrych fristajlowców, jednak ostateczne wyniki można śmiało uznać za dość zaskakujące. I za to kochamy bitwy :) Ostatecznie pierwsze miejsce wywalczył Wueno, który w finałowym pojedynku pokonał Skopka, a miejsce na najniższym stopniu podium przypadło Wawrzynowi.

paź  07
Więcej
wrz23
Ryba

WBW 2018: Ryba zwycięża we Wrocławiu

Wczoraj odbyły się eliminacje WBW 2018 we Wrocławiu. Jak zawsze wrocławskie eliminacje były bardzo udane, a bitwę ostatecznie wygrał Ryba, który w finałowym pojedynku pokonał Dyzia. Miejsce na najniższym stopniu podium przypadło Pukusiowi.

wrz  23
Więcej
wrz18
Seb

WBW 2018: Seb wygrywa w Białymstoku

Wczoraj odbyły się białostockie eliminacje WBW 2018. Tym razem najmocniejszych ksywek zabrakło ale za to młoda fristajlowa krew miała pole do popisu i udowodniła że coraz pewniej czuje się na scenie. Bitwę wygrał SEB pokonując w finałowym pojedynku IWO, a trzecie miejsce drugi raz z rzędu zajął KORO.

wrz  18
Więcej
wrz10
Kaz

WBW 2018: Kaz wygrywa w Warszawie

Za nami warszawskie eliminacje WBW 2018 Freestyle Battle. W sobotę w klubie Jasna1 najlepszy spośród wszystkich uczestników bitwy okazał się Kaz, który w finałowym starciu pokonał Oseta. Trzecie miejsce przypadło Koro, który to w walce o najniższy stopień podium uporał się z Milanem.

wrz  10
Więcej
maj18
Góra Kalwaria Freestyle Battle 3

Góra Kalwaria Freestyle Battle 3

Wspólnie z Ośrodkiem Kultury w Górze Kalwarii zapraszamy na 3 edycję bitwy! Szykuje się prawdziwa freestyle'owa uczta, podczas której mikrofony na scenie skrzyżuje czterech utytułowanych nawijaczy. WSTĘP WOLNY!

maj  18
Więcej
kwi23

WBW 2018: Śląsk rządzi w Sosnowcu!

Na ostatnie z wiosennych eliminacji WBW 2018 udaliśmy się do Sosnowca. W klubie VHS stawiła się całkiem zacna grupa freestyle’owców, która zapewniła nam w klubie całkiem porządną imprezę. Fajerwerków może i nie było, ale byli zawodnicy ze Śląska, którzy dzięki solidnie dyspozycji zgarnęli wszystkie cztery miejsca w półfinałach.

kwi  23
Więcej
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl