KOSZYK JEST
PUSTY

Aktualności

sty15

Historia Microphone Masters w pigułce cz.1

O Wielkiej Bitwie Warszawskiej wiecie pewnie niemal wszystko - kojarzycie z grubsza jej korzenie, znacie ksywkę każdego z mistrzów i przynajmniej na filmach mieliście okazję obejrzeć owiane legendą starcia. No a Microphone Masters? Cóż, tu zaczynają się schody. Pamiętacie w ogóle, w którym roku odbyła się pierwsza edycja tej imprezy? Potraficie wymienić ksywki wszystkich biorących w niej udział zawodników? Śmiem wątpić. Może więc jesteście w stanie wybrać najlepsze pojedynki tego niezwykłego cyklu? Pewnie coś tam byście wskazali, lecz uwierzcie mi, że gdy zaraz przybliżę Wam pełną historię MM, nie tylko będziecie w stanie uzupełnić swoją wiedzę na temat klasyki wolnego stylu, ale i z wielką przyjemnością dodacie do archiwum swych ulubionych walk/showcase'ów kilka nowych, absolutnie wyjątkowych pozycji.

sty  15
Więcej
lis28

Finał WBW 2016: Styl, flow, szacunek - mamy to wszystko!

Warszawska Proxima pęka w szwach, w górze ponad tysiąc wyciągniętych rąk, a na scenie ośmiu rewelacyjnych freestyle'owców walczy o pas mistrza WBW 2016. Niepowtarzalny klimat, niezapomniane emocje i mega wysoki poziom wolnostylowej rywalizacji. A przede wszystkim szacunek - rzecz, od której wszystko się zaczęło i która w sobotę w Proximie ani przez moment nie przestawała nam towarzyszyć. Nowego mistrza wyłoniliśmy w iście wymarzony sposób - bez kontrowersji, z przytupem i po fantastycznym finale. Już teraz wiecie, że pas trafił w ręce Bobera, lecz jeśli chcecie poznać wszelkiego kulisy jego triumfu, nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Was serdecznie do poniższej lektury.

lis  28
Więcej
lis27

Bober Mistrzem WBW 2016

Czternasta edycja WBW za nami. Zwycięzcą finału i Mistrzem WBW 2016 został BOBER, który wygrał wczoraj wszystkie pojedynki i w finałowej walce pokonał Kaza!

lis  27
Więcej
lis21

Ośmiu kandydatów do mistrzowskiego pasa

Finał WBW 2016 zbliża się wielkimi krokami. Za nami już siedem imprez eliminacyjnych, które obfitowały nie tylko w kontrowersje i burzliwe dyskusje, ale i wyjątkowo kozackie starcia oraz niesamowitą atmosferę. Nadchodząca bitwa w Proximie będzie ich wielkim zwieńczeniem, wyłoni tego spośród ośmiu finalistów, który naprawdę zasługuje na miano najlepszego bitewnego freestyle’owca w naszym kraju.

lis  21
Więcej
lis13

WBW 2016: Król powraca, rola Te-trisa obsadzona

Eliminacje WBW 2016 z wielkim hukiem dobiegły końca. Na imprezie w Częstochowie poznaliśmy dwóch ostatnich, chyba możliwie najsilniejszych finalistów. Bitwę wygrał powracający po dwóch latach na scenę WBW Szyderca, a zdobywca drugiego miejsca (już trzeciego w tym roku) Bober uzyskał jakże zasłużoną dziką kartę. Polegli między innymi Filipek, Babinci, Pueblos oraz Radzias, lecz także i oni pozostawili po sobie świetne wrażenie na zakończenie eliminacyjnej rywalizacji.

lis  13
Więcej
lis12

Mamy komplet finalistów WBW 2016

Częstochowskie eliminacje WBW 2016 wygrał Szyderca, pokonując w finałowym starciu Bobera. Tym samym poznaliśmy dwóch pozostałych finalistów WBW 2016 - Szydercę jako zwycięzcę ostatnich eliminacji oraz Bobera jako zdobywcę dzikiej karty. Sprawdźcie drabinkę pucharową wczorajszej bitwy!

lis  12
Więcej
lis07

WBW 2016: Toruński gwiazdozbiór przejmuje scenę

Na szóste eliminacje WBW 2016 w Toruniu zjechała się cała plejada najwybitniejszych polskich wolnostylowców. Nie zabrakło walczących od tygodni o wejście do wielkiego finału Babinciego, Bobera czy Radziasa, z freestyle’owej emerytury niespodziewanie powrócił Filipek, u jego boku pokazał się broniący tytułu Edzio, a zwieńczeniem imprezy był pierwszy występ na tegorocznych elimkach jednego z głównych faworytów całej bitwy Kaza. Jak już doskonale wiecie, to właśnie ostatni z panów odniósł spektakularne zwycięstwo, zgarniając tym samym szósty bilet na finał WBW 2016.

lis  07
Więcej
lis06

Kaz szóstym finalistą WBW 2016

Toruńskie eliminacje WBW 2016 wygrał Kaz, pokonując w finałowym starciu Filipka. Tym samym poznaliśmy szóstego finalistę WBW 2016. Sprawdźcie drabinkę pucharową wczorajszej bitwy!

lis  06
Więcej
paź24

WBW 2016 - Wrocław wyłania faworyta na finał

W Warszawie Milu miał "wujkowego" pecha, w Gdańsku nie przypadł do gustu jurorom, a w Łodzi na jego drodze stanął rewelacyjnie dysponowany Spartiak. Nie ma chyba jednak miejsca, gdzie triumf smakuje lepiej niż na własnym podwórku. Po trzech nieudanych próbach, to właśnie wrocławskie eliminacje WBW 2016 okazały się dla jednego z głównych faworytów całej imprezy przepustką do wielkiego finału.

paź  24
Więcej
paź23

Milu piątym finalistą WBW 2016

Wrocławskie eliminacje WBW 2016 wygrał Milu, pokonując w finałowym starciu Bobera. Tym samym poznaliśmy już piątego finalistę WBW 2016. A tak prezentuje się drabinka pucharowa wczorajszej bitwy:

paź  23
Więcej
Sellingo - Sklep internetowy