KOSZYK JEST
PUSTY

Aktualności

paź16

Ryba czwartym finalistą WBW 2016

Białostockie eliminacje WBW 2016 wygrał Ryba, pokonując w finałowym starciu Bobera. Tym samym poznaliśmy już czwartego finalistę WBW 2016. A tak prezentuje się drabinka pucharowa wczorajszej bitwy:

paź  16
Więcej
paź11

WBW 2016 - Punchline'owo-patologiczna ŁDZ

Łódź zawsze zapewnia nam niesamowity klimat, a w tym roku wręcz przeszła samą siebie. Na trzecich elimkach WBW 2016 melanż i freestyle były wszechobecne, działo się wiele, lecz to, co najważniejsze oglądaliśmy na scenie. Po zdecydowanie najlepszych z dotychczasowych eliminacji trzecim finalistą WBW 2016 został Spartiak.

paź  11
Więcej
paź10

Spartiak trzecim finalistą WBW 2016

Łódzkie eliminacje WBW 2016 wygrał Spartiak i tym samym został on trzecim tegorocznym finalistą! A tak prezentuje się drabinka pucharowa wczorajszej bitwy:

paź  10
Więcej
paź03

WBW 2016 - panczlajny, dogrywki, werdykty

Po kapitalnej inauguracji w Warszawie przyszedł czas na wyprawę do Gdańska. Trójmiasto jak zawsze zapewniło nam wyjątkowy klimat, dawkę niezapomnianych punchline'ów i spektakularnych dogrywek, a w tym roku także kontrowersyjnych werdyktów. Koniec końców drugi bilet do finału WBW 2016 zgarnął Yowee, który wpadł do klubu Medyk w absolutnie życiowej dyspozycji.

paź  03
Więcej
paź02

Yowee drugim finalistą WBW 2016

Gdańskie eliminacje WBW 2016 wygrał Yowee, triumfując w finałowym starciu nad Milem. Tym samym poznaliśmy już drugiego po Toczku finalistę WBW 2016. A tak o to prezentuje się drabinka pucharowa wczorajszej bitwy:

paź  02
Więcej
wrz26

WBW 2016 - Pierwsza relacja z pola bitwy

Zaczęło się! Po miesiącach oczekiwań okraszanych wieloma przekozackimi bitwami w całej Polsce wreszcie wystartowało WBW 2016. I to w jakim stylu! W warszawskim klubie NiePowiem pierwszy bilet do Wielkiego Finału zgarnął Toczek, a głównym bohaterem stojącej na mega wysokim poziomie imprezy był jej sensacyjny finalista Wujek Samo Zło.

wrz  26
Więcej
wrz25

Toczek pierwszym finalistą WBW 2016

Warszawskie eliminacje WBW 2016 wygrał Toczek pokonując w finałowym starciu Wujka Samo Zło! Tym samym poznaliśmy pierwszego finalistę WBW 2016. Sprawdźcie drabinkę pucharową z wczorajszej bitwy:

wrz  25
Więcej
wrz21

WBW 2003: Narodziny legendy (epilog)

WBW 2003 oficjalnie dobiegło końca. Legendarna Przestrzeń Graffenberga opustoszała, zniknęli z niej freestyle'owcy, fani oraz stare fotele od Fiata, a nim oświetleniowiec Wolfram zgasił w klubie ostatnie światła, DJ Grubaz zabrał z niego także i odliczający zawodnikom czas wielki czerwony zegar, by zwrócić go swojej matce. W tym momencie pewna piękna historia miała swój koniec, lecz w gruncie rzeczy jedynie po to, by móc dać początek wielu innym, jeszcze bardziej okazałym opowieściom...

wrz  21
Więcej
wrz18

WBW 2003: Narodziny legendy (cz.3)

Przestrzeń Graffenberga zapełnia się po brzegi, jurorzy zajmują swoje miejsca na starych fotelach od Fiata, a stojący za gramofonami DJ Grubaz jest już gotowy do puszczenia pierwszego bitu. Wielki Finał WBW 2003 rozpocznie się lada moment - z chwilą, gdy słynny czerwony zegar po raz pierwszy odliczy czas rymującym na scenie zawodnikom.

wrz  18
Więcej
wrz17

WBW 2003: Narodziny legendy (cz.2)

Po imprezach eliminacyjnych, które cieszyły się niemałym zainteresowaniem było już pewne, że pierwszy w historii finał Wielkiej Bitwy Warszawskiej będzie największym dotychczasowym wydarzeniem na scenie battle’owej w Polsce. O jego nadejściu mogliśmy dowiedzieć się z rozwieszanych na mieście plakatów i wlepek, ogłoszeń zamieszczanych na portalach Hip-Hopowych czy nawet z tekstów publikowanych w bardziej popularnych papierowych gazetach. Przygotowania szły pełną parą, a organizatorzy robili wszystko, by zbliżający się event na dobre rozpoczął rozkwit bitewnego freestyle’u w kraju nad Wisłą.

wrz  17
Więcej
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl