KOSZYK JEST
PUSTY

+48 784 949 081

info@wbw.pl

Aktualności

lis07

WBW 2016: Toruński gwiazdozbiór przejmuje scenę

Na szóste eliminacje WBW 2016 w Toruniu zjechała się cała plejada najwybitniejszych polskich wolnostylowców. Nie zabrakło walczących od tygodni o wejście do wielkiego finału Babinciego, Bobera czy Radziasa, z freestyle’owej emerytury niespodziewanie powrócił Filipek, u jego boku pokazał się broniący tytułu Edzio, a zwieńczeniem imprezy był pierwszy występ na tegorocznych elimkach jednego z głównych faworytów całej bitwy Kaza. Jak już doskonale wiecie, to właśnie ostatni z panów odniósł spektakularne zwycięstwo, zgarniając tym samym szósty bilet na finał WBW 2016.

lis  07
Więcej
lis06

Kaz szóstym finalistą WBW 2016

Toruńskie eliminacje WBW 2016 wygrał Kaz, pokonując w finałowym starciu Filipka. Tym samym poznaliśmy szóstego finalistę WBW 2016. Sprawdźcie drabinkę pucharową wczorajszej bitwy!

lis  06
Więcej
paź24

WBW 2016 - Wrocław wyłania faworyta na finał

W Warszawie Milu miał "wujkowego" pecha, w Gdańsku nie przypadł do gustu jurorom, a w Łodzi na jego drodze stanął rewelacyjnie dysponowany Spartiak. Nie ma chyba jednak miejsca, gdzie triumf smakuje lepiej niż na własnym podwórku. Po trzech nieudanych próbach, to właśnie wrocławskie eliminacje WBW 2016 okazały się dla jednego z głównych faworytów całej imprezy przepustką do wielkiego finału.

paź  24
Więcej
paź23

Milu piątym finalistą WBW 2016

Wrocławskie eliminacje WBW 2016 wygrał Milu, pokonując w finałowym starciu Bobera. Tym samym poznaliśmy już piątego finalistę WBW 2016. A tak prezentuje się drabinka pucharowa wczorajszej bitwy:

paź  23
Więcej
paź19

WBW 2016 - Wszystkiego po trochu w Białymstoku

Po przekozackiej imprezie w Łodzi myśleliśmy, że poziom tegorocznych eliminacji wyższy już być nie może. I nie mieliśmy racji. Wygrana przez Rybę bitwa w Białymstoku nie tylko dostarczyła nam wielu freestyle'owych wrażeń i tematów do dyskusji, ale udowodniła też, że WBW 2016 dopiero nabiera wiatru w żagle. Na czwartych elimkach mieliśmy absolutnie wszystko - porywające publikę punchline'y, niespotykanie stylowe pojedynki oraz rzecz jasna burzliwe kontrowersje. Te ostatnie przyszły dopiero na sam koniec bitwy, a poprzedziły je dobre dwie godziny freestyle'u na możliwie najwyższym poziomie

paź  19
Więcej
paź16

Ryba czwartym finalistą WBW 2016

Białostockie eliminacje WBW 2016 wygrał Ryba, pokonując w finałowym starciu Bobera. Tym samym poznaliśmy już czwartego finalistę WBW 2016. A tak prezentuje się drabinka pucharowa wczorajszej bitwy:

paź  16
Więcej
paź11

WBW 2016 - Punchline'owo-patologiczna ŁDZ

Łódź zawsze zapewnia nam niesamowity klimat, a w tym roku wręcz przeszła samą siebie. Na trzecich elimkach WBW 2016 melanż i freestyle były wszechobecne, działo się wiele, lecz to, co najważniejsze oglądaliśmy na scenie. Po zdecydowanie najlepszych z dotychczasowych eliminacji trzecim finalistą WBW 2016 został Spartiak.

paź  11
Więcej
paź10

Spartiak trzecim finalistą WBW 2016

Łódzkie eliminacje WBW 2016 wygrał Spartiak i tym samym został on trzecim tegorocznym finalistą! A tak prezentuje się drabinka pucharowa wczorajszej bitwy:

paź  10
Więcej
paź03

WBW 2016 - panczlajny, dogrywki, werdykty

Po kapitalnej inauguracji w Warszawie przyszedł czas na wyprawę do Gdańska. Trójmiasto jak zawsze zapewniło nam wyjątkowy klimat, dawkę niezapomnianych punchline'ów i spektakularnych dogrywek, a w tym roku także kontrowersyjnych werdyktów. Koniec końców drugi bilet do finału WBW 2016 zgarnął Yowee, który wpadł do klubu Medyk w absolutnie życiowej dyspozycji.

paź  03
Więcej
paź02

Yowee drugim finalistą WBW 2016

Gdańskie eliminacje WBW 2016 wygrał Yowee, triumfując w finałowym starciu nad Milem. Tym samym poznaliśmy już drugiego po Toczku finalistę WBW 2016. A tak o to prezentuje się drabinka pucharowa wczorajszej bitwy:

paź  02
Więcej
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl