KOSZYK JEST
PUSTY

+48 784 949 081

info@wbw.pl

Aktualności

maj18
Góra Kalwaria Freestyle Battle 3

Góra Kalwaria Freestyle Battle 3

Wspólnie z Ośrodkiem Kultury w Górze Kalwarii zapraszamy na 3 edycję bitwy! Szykuje się prawdziwa freestyle'owa uczta, podczas której mikrofony na scenie skrzyżuje czterech utytułowanych nawijaczy. WSTĘP WOLNY!

maj  18
Więcej
kwi23

WBW 2018: Śląsk rządzi w Sosnowcu!

Na ostatnie z wiosennych eliminacji WBW 2018 udaliśmy się do Sosnowca. W klubie VHS stawiła się całkiem zacna grupa freestyle’owców, która zapewniła nam w klubie całkiem porządną imprezę. Fajerwerków może i nie było, ale byli zawodnicy ze Śląska, którzy dzięki solidnie dyspozycji zgarnęli wszystkie cztery miejsca w półfinałach.

kwi  23
Więcej
kwi22

WBW 2018: Grysiu wygrywa w Sosnowcu!

Za nami ostanie wiosenne eliminacje WBW 2018. Na wczorajszej bitwie w Sosnowcu najlepszy okazał się Grysiu, pokonując w finale Wudo. Trzecia pozycja przypadła z kolei Ksywie, który w walce o miejsce na najniższym stopniu podium uporał się z Prezesurą.

Tak prezentuje się drabinka pucharowa wczorajszej imprezy:

kwi  22
Więcej
kwi16

WBW 2018: Triumfuje Milan, zachwyca publika

W sobotę w Zielonej Górze odbyły się kolejne eliminacje WBW 2018. Na bitwie w klubie Wyspa nie pojawili się co prawda najbardziej rozpoznawalni zawodnicy, jednak ci, którzy zdecydowali się udać na zachodni kraniec Polski, zapewnili publice bardzo porządną imprezę. Fani dopisywali nam od początku do końca bitwy, na której ostatecznie triumfował Milan, pokonując po dwóch finałowych dogrywkach Skopka.

kwi  16
Więcej
kwi15

WBW 2018: Milan najlepszy w Zielonej Górze!

Reprezentant Ozorkowa - Milan triumfował na sobotnich eliminacjach w Zielonej Górze, pokonując w finale po dwóch dogrywkach Skopka. Trzecie miejsce na bitwie udało się natomiast zgarnąć Sidowi, a tuż za podium uplasował się Pukuś.

Tak prezentuje się pełna drabinka pucharowa wczorajszej bitwy:

kwi  15
Więcej
kwi08

WBW 2018: Oset triumfuje w Łodzi!

Za nami czwarte eliminacje WBW 2018. Na bitwie w klubie Magnetofon w Łodzi najlepszy okazał się reprezentant gospodarzy Oset, pokonując po kozackim finale Rybę. Trzecie miejsce na imprezie udało się zgarnąć Dyziowi, który w walce o pozycję na najniższym stopniu podium uporał się z Czterym.

Tak prezentuje się pełna drabinka pucharowa wczorajszych zmagań w ŁDZ:

kwi  08
Więcej
mar26

WBW 2018: Kaz wygrywa w Bydgoszczy

Trzecie tegoroczne eliminacje WBW odbyły się w sobotę w Bydgoszczy. Mimo że lista uczestników tym razem nie była zbyt długa i nie obfitowała w znane ksywki to ostatecznie bitwa była bardzo ciekawa i oceniamy ją bardzo pozytywnie. Zwycięzcą ostatecznie został Kaz, pokonując w finałowej walce Lewego.

Tak prezentuje się pełna drabinka pucharowa bydgoskich eliminacji:

mar  26
Więcej
mar19

WBW 2018: Krakowski teatr jednego aktora!

W minioną sobotę, w Studenckim Klubie Żaczek w Krakowie odbyły się drugie eliminacje WBW 2018. Podobnie jak przed tygodniem w Poznaniu klub przywitał nas wystrojem rodem z balu gimnazjalnego i dokładnie tak samo jak w stolicy Wielkopolski przybyła do niego liczna, zajebiście żywiołowo reagująca publika. Jedyną różnicą był fakt, iż walki stały chyba na odrobinę wyższym poziomie, a na bitwie nie triumfował jeden z najbardziej utytułowanych zawodników w kraju, Szyderca, a dopiero dobijający się – za to w wielkim stylu – do bram wielkiego finału WBW, Will Spliff.

mar  19
Więcej
mar18

WBW 2018: Will Spliff triumfuje w Krakowie!

Will Spliff okazał się najlepszy na drugich eliminacjach WBW 2018 w Krakowie, pokonując w finałowym starciu objawienie bitwy, Grysia. Miejsce na najniższym stopniu podium przypadło z kolei Peusowi, który w walce o trzecią pozycję zwyciężył z Osetem.

Tak prezentuje się pełna drabinka pucharowa wczorajszych eliminacji:

mar  18
Więcej
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl